Wakacje 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Najwyższy czas, aby przejrzeć oferty turystyczne i zastanowić się nad wyborem wypoczynku dla siebie i swojej rodziny. Nie każdy rodzic może sobie pozwolić na urlop dłuższy niż dwa tygodnie, a i to nie zawsze wychodzi. Wakacje dzieci trwają jednak ponad dwa miesiące i rodziców w tym rola, aby zaplanować ten czasu dziecku w taki sposób, aby jak najlepiej z niego skorzystało. Siedzenie w domu czy na podwórku na dłuższą metę znudzi się każdemu, zwłaszcza po tak trudnym roku szkolnym, w którym większość dzieci miało lekcje zdalnej w domu przy komputerze nasiedziały się aż zanadto. Czas  na aktywy wypoczynek, który bardzo należy się dzieciom. Ważne, aby dziecięcy wypoczynek odbywał się zdała od urządzeń elektronicznych i w miarę możliwości pogodowych na świeżym powietrzu.

Obozy i kolonie dla dzieci

Dzieci oraz młodzież stęskniona za rówieśnikami z całą pewnością świetnie odnajdzie się na obozie czy półkoloniach organizowanych przez Akademię. Na https://www.efektywna-nauka.pl/k/wakacje/ znjaduje się pełna oferta aktualnych możliwości wypoczynku dla dzieci z okolicach Olsztyna. Obozy oraz półkolonie organizowane przez Akademię są, co bardzo istotne, bezpieczne pod względem sanitarnym. Zapewnione są małe grupki, kameralne ośrodki wypoczynkowe oraz sprawdzona kadra profesjonalnych opiekunów, którzy zrobią wszystko, aby dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie. Zadowolenie dziecka z udanego wypoczynku jest bowiem najważniejsze. Olsztyn i jego okolice jest wspaniałym miejscem na kolonie dla dzieci, obozy oraz półkolonie, na których są też organizowane wycieczki. W ofercie Akademii znajdują się obozy tematyczne, na przykład obóz detektywistyczny, obóz survivalowy, Czarodziejska Akademia, Lego & Fan Camp. Obozy podzielone są na odpowiednie kategorie wiekowe. 

Półkolonie w Olsztynie

Akademia zaprasza dzieci na półkolonie, na których czas pędzany będzie głównie na świeżym powietrzu oraz na spacerach. Ciekawe zajęcia dla uczestników pełne będą atrakcji oraz wciągających zajęć. Dzieci będą pod opieka certyfikowanych animatorów. Na zajęciach będą organizowane między innymi eksperymenty naukowe i poszukiwanie skarbów, a także budowane i projektowanie robotów Lego oraz roboty mBoty. 

Gwarancja zwrotu

O obecnych czasach ciężko jest coś zaplanować z powodu pandemii koronawirusa. Mimo nadziei na zbliżający się powrót do normalności może się zdarzyć, że nie będzie mogło dojść do wyjazdu czy uczestnictwa w półkoloniach z powodu zachorowania, kwarantanny itd. W takim przypadku, rodzice mają pewność zwrotu pieniędzy. Akademia przedstawia możliwość wykupienie polisy na wypadek rezygnacji z obozu na skutek zakażenia koronawirusem. 

Bon turystyczny – co warto wiedzieć?

Przy opłacie za obozy, kolonie oraz półkolonie dla dzieci, będzie można zrealizować bon turystyczny, co jest bardzo istotne dla osób, które jeszcze go nie wykorzystały. Akademia zaprasza do zapisów przez formularz internetowy. Na stornie podane są też wszelkie dane kontaktowe. Zawsze można zadzwonić i uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. 

Dodane przez Redakcja